DOMŮ      MARTINA      ÚČINKY MASÁŽE      REFERENCE      FOTOGALERIE      KONTAKTY

Nabídka masáží

Bolí vás za krkem a ramena?
Bolí vás hlava?

Doporučuji:
Klasická zdravotní masáž se zaměřením na odstranění bolesti za krkem a v oblasti okolo lopatek
Pracuji se silnějším tlakem za účelem prokrvení a uvolnění ztuhlého svalstva.
(45 min 800 kč + 15 min relaxace ZDARMA)

Bolí vás záda?

Doporučuji:
Klasická zdravotní masáž
Dokáže velmi efektivně odstranit bolest zad. Pracuji se silnějším tlakem za účelem prokrvení a uvolnění ztuhlého svalstva.
(45 min 800 kč + 15 min relaxace ZDARMA)

Stres a únava?

Doporučuji:
Relaxační masáž
Nejrychlejší a nejsnadnější způsob jak se zbavit stresu a načerpat energii.
(45 min 800 kč + 15 min relaxace ZDARMA)

Velký stres?

Masáž v hladině Alfa
V hladině Alfa dochází k nejhlubší relaxaci těla i duše a k načerpání velikého množství energie. V tomto stavu také zároveň dokážete nalézt vhodné řešenívašich problémů. Nejnovější vědecké výzkumy dokázali velký přínos odpočinku v hladině Alfa pro fyzické i duševní zdraví. Ve spojení s relaxační masáží přináší hladina Alfa dokonalý zážitek pohody a relaxace. Hladina Alfa je stav plné bdělosti, ve které se mozek nachází těsně před usnutím.
(45 min 800 kč + 15 min relaxace ZDARMA)

Masáž chodidel
Je to velmi příjemná procedura, při níž odstraníme stres i bolest nohou. Po masáži budete mít nožky doslova lehké.
(30 min 360 Kč)

Odstranění stresu a únavy

Masáž představuje nejrychlejší a nejméně náročný způsob odplavení stresu a uvolnění úzkosti. Kromě pohybu jde o jednu z nejúčinnějších metod odpočinku.
Hodina masáže vás osvěží stejně jako hodina spánku, stimuluje lymfatický systém, a tak se podílí na odbourávání únavy a stresu. Uvolňováním svalů dochází i k uvolňování psychiky, která je odrazem fyzického stavu těla. Tento vztah funguje i v opačném směru.

Rychlá mašáž dodá energii, pomalá zklidňuje. Typ masáže zvolím na základě vstupních informací od vás, dále podle stupně bolesti, podle stupně zatuhlosti svalů. Je důležité vědět o vaší profesi, kolik přináší hodin strávených u PC, jaké jsou vaše pracovní a zdravotní návyky, které mohou stav páteře ovlivňovat. Poradím vám, co je pro vaše tělo nejlepší – doporučím, kolik masáží je třeba absolvovat, aby došlo k zaručenému kladnému výsledku – žádná bolest, žádné další varovné příznaky potíží se zády, celkový pocit uvolnění. Důsledkem pravidelných masáží je větší pocit vyrovnanosti, vitality, lehkosti, sebedůvěry, optimismu a více síly ke zvládání každodenních povinností ... a samozřejmě - prevence dalších somatických potíží.


Další účinky masáže:

Masáž podporuje prokrvení a distribuci živin do tkání, a tím jejich přirozenou regeneraci. Zpomaluje stárnutí, které je způsobené vysycháním tkání. Zlepšuje se celkový stav kůže, která se stává pružnější a jasnější. Stimulace nervů a krevního oběhu ovlivňuje i vnitřní orgány.

Podle čínských léčitelů podporuje masáž i tok životní energie „čchi“ podél sítě kanálů (meridiánů) do všech částí těla. Prostřednictvím lymfatického systému odstraňuje z těla odpadní látky a jedy. Při bolesti svalů napomáhá páteři a s ní spojeným svalům ke správnému držení těla.

Pozn.: Není cílem toho textu podat vyčerpávající informace o léčebných účincích masáží, ale pouze je nastínit.Malé literární menu:

Coelho, Fulghum, Čapek, Erben, Werich … Divíte se? Jedná se o „specialitu“ našeho studia „literární masáž“. Můžete odpočívat nejen při relaxační hudbě, ale i při poslechu mluveného slova, v podání K. Hogera, J. Dvořáka, J, Moravce a dalších. Nabídka je bohatá, nechte se překvapit!

- reference spokojených klientů -

Martina Kmoníčková (Toušková)
masáže pro bolavá záda
+420 775 950 400
Studio Baldé, Na Pankráci 75, Praha 4

Možnost objednání dárkových poukazů s platností 1 rok!!
  2012©Martina Kmoníčková (Toušková)

masáže - sportovní masáže - bolavá záda - bolest za krkem - klasická zdravotní masáž - masáž nahřátým olejem - léčivé účinky masáže - dárkové poukazy - druhy masáží - studio Baldé - kosmetické studio - bolesti zad - stuhlá šíje - cvičení - uvolnění - relax - Praha 4 - Pražského povstání - Pankrác


TOPlist