DOMŮ      MARTINA      ÚČINKY MASÁŽE      REFERENCE      FOTOGALERIE      KONTAKTY

Reference spokojených zákazníků

Milá Martino, byla jsem u Vás na masáži úplně poprvé toto úterý 9.8. v 11 hodin. V momentě, kdy jsem hledala rychlou pomoc pro svá záda, mi vyhledávač nabídl nějaké možnosti. Ale já jsem šťastná, že jsem našla právě VÁS. Líbila jste se mi na první pohled a zkušenost na vlastní kůži to potvrdila. Práci Vašich kouzelných rukou na sobě cítím ještě dnes. V úterý jsem sice měla pocit, že jsem pracovala v dolech a zároveň mě někdo zbil. Ale pak se začalo všechno krásně uvolňovat a cítím se o mnoho lépe. Nadšená jsem z Vašeho citlivého přístupu s velkou dávkou empatie a diskrétnosti. Vím, že jste se dotkla i jiného místa než jen mých zad. Sama jsem cítila v sobě obrovskou vnitřní křeč, když jsme si pak chvilku povídaly. Cítila jsem se u Vás opravdu moc dobře. DĚKUJI! Těším se na příští shledání po mé dovolené.

Ivana St.

..v kaceláři v předklonu, s myší v jedné ruce a s druhou na klávesnici, pracuji již více než deset let, takže přesně vím, co je to bolest zad a šíje. A taky už přesně vím, co na to platí - masáž paní Touškové. Vyzkoušela jsem hodně masérů a masérek, všechny možné druhy masáží, ale tato masáž je přesně ta, která pomůže. Není to žádné "šudlání" a hlazení, je to opravdu poctivá masáž, která zaručeně od bolesti pomůže a ztuhlé svaly uvolní. Doporučuji všem, kteří mají podobné obtíže.

Soňa

Moje záda jsou taková malá kapitola sama pro sebe. Období potíží, bolestí, migrén, neustálého nevyspání, únavy atd. mě pronásledující už více jak 10 let. Měla jsem pocit, že bolesti hlavy spojené s bolestmi zad do mého života už patří. Docházela jsem na různé rehabilitace, parafíny, ale vyhledat kvalitního, šikovného a při tom senzitivního maséra se mi dlouho nepovedlo – a popravdě řečeno – ani mě to nenapadlo.

Jsem moc ráda, že mám tenhle problém vyřešený – zavolám, domluvím se a přijdu. Jak prosté! Chodím k paní Martině Touškové více jak rok a jsem spokojená. Dám na její rady – někdy musím chodit pravidelně a často, pak stačí chodit preventivně – podle stupně pracovní zátěže. Nemám problém s termínem, s časem masáže. Mám důvěru. Mohu jen doporučit.

Radka K.

Vzhledem k sedavému způsobu zaměstnání a intenzivní zátěži zad (dcerka na vozíku) potřebuji pravidelnou rehabilitační péči. Vystřídal jsem několik masérů a masérek i v renomovaných centrech rehabilitace, nicméně opravdovou úlevu bolestí zad cítím až po masážích paní masérky Touškové, jejíž studio Balde v současné době pravidelně jednou týdně navštěvuji. Mohu všem vřele doporučit, cítím se mnohem lépe.

Vladimír Brenner

Martinu znám možná už deset let, v podstatě od té doby, co bydlím a pracuji v Praze. Vracím se k ní po různě dlouhých časových intervalech. Přiznávám, že až většinou ve chvílích, kdy je mi ouvej, a to nejen fyzicky, ale i psychicky. A ona to ví, takže si na mě vyměří vždy více než hodinu. A její sarkastické zvolání poté, kdy mě začne masírovat „no, máš to hezký“, je už téměř tradiční.

Martina je výborná. Její způsob práce je takové to poctivé masérství a fyzioterapie. Není to masérství krásných, luxusních a drahých salónů, kde po vás mažou čokoládu nebo med a pak vás tím hladí. Což je na relax příjemné, ale nejde to do hloubky a neléčí podstatu a příčinu bolesti.

Mně se líbí i interiér salónu a především místnost, ve které ležíte. Je malinká, útulná, v zimě hezky vyhřátá a Martina má k dispozici různá cd s relaxační hudbou, ale i třeba povídání o čtyřech dohodách. Je vášnivý čtenář, takže když jsem jí při poslední masáži řekla, že jsem přečetla hezkou knížku od Roberta Fulghuma, hned mi od něj pustila dvě moc zajímavé a poučné povídky, které pohladí po duši. Zapálí svíčku, použije aroma olej, navodí příjemnou atmosféru a pak se do vás pustí, v tom dobrém slova smylu.

Čas strávený u Martiny já totiž už nějakou dobu vnímám jako propojení masáže s něčím „navíc“. Odcházím od ní v uvolněné náladě, fyzicky příjemně unavená a psychicky odpočinutá.

Jsem ráda, že i já zde můžu přispět se svými referencemi, které dávám s čistým svědomím a s jistotou, že budete s jejími službami maximálně spokojeni.

Míša

Milá,zcela profesionální, vřele doporučuji vyzkoušet !!!! ( mám ráda lidi,kteří umí svoji práci).

Petra

Paní masérku můžu vřele doporučit. Objednala jsem se k ní, protože můj masér měl dovolenou a já jsem rychle potřebovala zbavit bolesti zad. U masérek mám obvykle strach, aby to nebylo pouze hlazení. Ale to není Martiny případ. Dokáže pořádně zabrat a určitě nehrozí, že bych na její masáži usnula. Dnes k ní chodím na masáž pouze preventivně a na každou návštěvu se velmi těším.

Ilona F.

Paní Martinu můžu jen doporučit! Chodím na masáže pravidelně a vždy odcházím velmi spokojená. Masáž zad je sice silová, nicméně pomáhá, vzhledem k mému "sedavému" zaměstnání:-)

Termíny masáží si mohu přizpůsobit, jak mi umožňuje pracovní vytížení, což je fajn. A hodinka strávená na masáži je pro mě příjemná relaxace:-)

Maréta Simonová

S masáži Martiny jsem velmi spokojená, nejedná se o žádné šimrání, hlazení ale opravdu o výbornou sportovní masáž. Vždy dokáže vyhmátnout to pravé místo, kam zabořit své šikovné prsty a rozmasíruje i pěkně zatuhlé boule. Doporučuji každému, kdo má potížese zády a potřebuje "zmandlovat" záda.

Jana

Chci Vám poděkovat za péči a trpělivost se kterou se u Vás pokaždé setkávám. Vždy vyjdete vstříc mým bolavým problémům se zády a odcházím od Vás nejen s uvolněnými a pořádně promasírovanými svaly, ale i s odpočinutou a zregenerovanou myslí. Ještě jednou děkuji.

Eva Dolejšová

K paní Martině Touškové jsem se dostala ve chvíli, kdy jsem byla se zády opravdu v krizi a nikde mi neuměli pomoct. Brněla mě od bolesti zad celá levá ruka a ztrácela jsem v ní citlivost. Šikovná masérka Martina našla krizové místo ve svalu a po masáži jsem cítila úlevu ined, po druhé masáži problém odezněl zcela. Od té doby chodím pravidelně, už několik let. Mohu jen doporučit.

Daniela Drtinová

Pracuji jako účetní a při mé práci je třeba se starat o záda a krční páteř. Měl jsem problémy s krční páteří. Proto jsem se rozhodl docházet na masáže. Jenže masáže po čase skončily a mě nezbývalo nic jiného, než hledat nějaké masáže poblíž stanice Pražského Povstání, kde pracuji. Kontakt na Martinu Touškovou jsem našel náhodou. Pani Touškovou jsem s vybral náhodně /a dnes bych neměnil/ s tím, že je blízko a za zkoušku nic nedám.

První masáže byly bolestivé, ale dnes vím, že je to správné. Tělo na správné masáže nebylo zvyklé.

Dnes si chodím na masáže odpočinout, je to příjemně strávený čas. A na každou další masáž se těším. Martina opravdu pomůže. Tyto masáže doporučuji každému, kdo má problémy se zády či krční páteří.

Jirka Pták


Martina Kmoníčková (Toušková)
masáže pro bolavá záda
+420 775 950 400
Studio Baldé, Na Pankráci 75, Praha 4


Možnost objednání dárkových poukazů s platností 1 rok!!

  2012©Martina Kmoníčková (Toušková)

masáže - sportovní masáže - bolavá záda - bolest za krkem - klasická zdravotní masáž - masáž nahřátým olejem - léčivé účinky masáže - dárkové poukazy - druhy masáží - studio Baldé - kosmetické studio - bolesti zad - stuhlá šíje - cvičení - uvolnění - relax - Praha 4 - Pražského povstání - Pankrác


TOPlist